Cisársky ražný chlieb

Cisársky ražný chlieb

Cisársky ražný chlieb

(850g)6.00€
Alegrény: lepok, mlieko, sezam
Zloženie: 20% špaldová celozrnná múka,20% ražná múka,morská soľ,voda,tekvicové,ľanové,slnečnicové,sezamové semienka,cmar,čierne pivo,ražné klíčky
Dostupné každý deň od 7:30 do vypredania

Kváskový chlieb

Cisársky ražný chlieb

Šťavnatý cisársky ražný chlieb vyniká svojou hrubou štruktúrou semienok a múky. Je veľmi sýty a hutný, a zároveň aj nutrične bohatý.

Chrumkavá kôrka sa dopĺňa s mäkkou striedkou. Jeho chuť je trochu kyslejšia a zároveň výrazne oriešková a zemitá. Tento chlieb je ideálnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú zdravší životný štýl, pretože má vysoký pomer vlákniny a bielkovín a menej sacharidov. Okrem zdravých ingrediencií ponúka aj inú výhodu – od upečenia vám vydrží aj celý týždeň.

Skvele sa hodí k šalátom, šunke, rybám, obloženým severským chlebíčkom, ku krémovému syru, kôpru, k údenej šunke, lososovi, syrom a tvarohu.

Naši pekári prichádzajú do práce už o pol štvrtej ráno, aby pre vás pripravili chrumkavé bochníky. Na prípravu používajú len múku, vodu a kvások.

Po upečení chleba pokračujú v príprave plátov na rímsku pizzu, tvarujú francúzske bagety, talianske focaccie a iné drobné pečivo. V závere pracovného času si často nájdu priestor na skúšanie nových receptov, aby rozvíjali svoju kreativitu a uspokojili vaše túžby.