Ako to u nás chodí

Na vaše otázky naše odpovede.

1

Máte vypredané.
Prečo nenapečiete viac?

Najobľúbenejšie pečivo z našej ponuky sa často vypredá veľmi rýchlo. Pečieme totiž len v množstvách, v ktorých vieme zaručiť najvyššiu kvalitu. Ak ste sa tešili na konkrétny produkt, ktorý už nemáme, radi vám poradíme, čo ochutnať.

2

Môžem si pečivo
zarezervovať vopred?

Áno, môžete sa nám ozvať deň vopred do správy na Instagrame. Ale pozor! Na sobotu rezervácie neprijímame. Prosíme vás tiež, aby ste si nerezervovali viac ako dva kusy z našich noviniek, nech sa ujde aj ostatným.

3

Môžem si v Kruhu zarezervovať miesto na sedenie?

Nie, rezervácie na sedenie v Kruhu neprijímame. Sme v prvom rade pekáreň a ľudia u nás sedia pri spoločných stoloch, kde by sme nevedeli rezerváciu zaručiť. Máme tiež terasu, kde si môže posedieť ktokoľvek, kedykoľvek je voľné miesto.

4

Budem v Kruhu čakať v rade?

Niekedy u nás treba stáť v rade. Váš záujem nás veľmi teší a prosíme vás, aby ste sa nepredbiehali – ani ak chcete len kávu.

5

Akú máte kávu a mlieko?

V Kruhu varíme kávu La Poesia talianskej značky Rossini. Ide o zmes kávy (90% Arabica, 10% Robusta), ktorej plnú chuť si naši zákazníci najradšej vychutnávajú ako cappuccino či flat white. Okrem talianskeho kravského mlieka značky Barlat ponúkame tiež bezlaktózové mlieko Zymil, ovsené Oatly a mandľové Alpro.

6

Obsluhujete aj na terase?
Čo mám spraviť s použitými taniermi a šálkami?

Nie, vonku neobsluhujeme kvôli hygienickým nariadeniam. Na terasu si však môžete vyniesť naše produkty sami. Veľmi by nám pomohlo, ak by ste nám keramické šálky a taniere vracali späť do vnútra a papierové obaly, tácky a servítky zahadzovali do smetí. Uprataním po sebe potešíte nielen nás, ale aj našich susedov a ďalších návštevníkov pekárne.

7

Ako správne separovať obaly z Kruhu?

Čisté vrecko, v ktorom ste mali zabalený kváskový chlieb, môžete vyhodiť do modrého kontajnera na papier. Plastové okienko nemusíte vytrhávať, bude odstránené pri recyklácii. Mokré, mastné či inak špinavé vrecko od croissantov alebo pizze, je však potrebné vyhodiť do komunálneho odpadu.

8

Dá sa pri Kruhu zaparkovať?

Parkovacie miesta v susedstve Kruhu sú súčasťou mestského plateného parkovania. Neodporúčame zastaviť „na blikačky” ani na pár minút, policajti to tu radi chodia kontrolovať. Viac o tom, ako sa k nám dostať, nájdete tu.

9

Obsahujú chleby z Kruhu mlieko?

Jediný chlieb z našej ponuky, ktorý obsahuje mlieko, je cisársky chlieb. Je v ňom cmar, vďaka čomu je odľahčený a plný chuti.

10

Prečo nepečiete aj bezlepkové pečivo?

Vieme, že je po ňom veľký dopyt, ale nemáme povolenie na jeho prípravu. V našej pekárni by sa bezlepkové produkty kontaminovali múkou.

11

Robíte aj catering?

Áno. Ak chystáte akúkoľvek akciu, radi vám zabezpečíme catering z ponuky našej pekárne. Stačí si len vybrať. Celú ponuku aj s cenami vám pošleme na mail. Taniere, poháre, či príbory však neposkytujeme. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Viac o cateringu nájdete tu.

12

Máte darčekové poukážky?

Áno! Darčekový poukaz v hodnote 10/20/30/50 € si môžete zakúpiť v pekárni Kruh pri pokladni.