Komunita

Spája nás vášeň vytvárať nové chute, žijeme tým čo robíme. Poctivé remeslo nám ide od ruky a vy to môžete vidieť na vlastné oči.
panettone pekáreň kruh valentín
Komunita, 8. februára 2024

Panettone je láska

tím Kruh

Ako sa začal písať valentínsky príbeh

Odkedy sme začali piecť panettone, čas sa rozdelil na obdobie s ním a bez neho. Keď ho máme, nevieme sa ho nabažiť a keď je preč, zostane po ňom prázdno. Nielen prázdno v krabici, ale aj v srdci. Pri pomyslení, že sa opäť stretneme až v decembri, nás opantal nostalgický smútok. Prečo čakať celý rok na lásku, keď ju môžeme zažiť skôr? Veď tá náklonnosť je vzájomná! A tak sa, naši milí, začal písať valentínsky príbeh.

Hlavnými postavami tohto príbehu sú pekáreň Kruh a značka Love them. s jej zakladateľom Michalom Yakshom Novotným. Okrem toho, že sme susedia, sme navzájom svojimi fanúšikmi. My obdivujeme jeho energiu, nekonečný zmysel pre kreativitu a ľudskosť. On zas neskrýva nadšenie z našej myšlienky, spájať ľudí prostredníctvom dobrého, poctivo pripraveného jedla. A niekde medzi touto náklonnosťou vznikol nápad vytvoriť čosi spoločné pre vás. Niečo, čím vám môžeme vyjadriť lásku a vy ju zároveň smiete zdieľať ďalej.

Malinové s čokoládou alebo pistáciové s višňami?

Rozhodli sme sa, pripraviť špeciálne valentínske panettone. A zakomponovali sme doň prísady, ktoré vás nenechajú bez emócie. Okrem vláčneho, maslového cesta lákajú dvomi príchuťami. Prvá, voňavá pistáciová so šťavnatými sladko-kyslými višňami amarena a druhá, s kandizovanými malinami, pretkanými mliečnou a horkou čokoládou. Obe panettone sú po upečení a vychladnutí namáčané do zmyselne farebnej čokolády. Jednoducho slasť!

Okrem rafinovaných chutí má toto panettone aj výnimočné balenie. O vzhľad sa postaral Yaksha, ktorý krabicu navrhol. Zažili ste niekedy lásku na prvý pohľad? Ak nie, po zhliadnutí tohto krásne ružového balíčka si môžete byť istí, že toto je ono. Pravá láska. You simply must LOVE THEM.

láska prechádza cez žalúdok a darček pre každého

Deň sv. Valentína nemusí byť len pre zamilovaných. Obdarujte svojich rodičov a povedzte im, ako ich máte radi. Usporiadajte večierok a podeľte sa o kúsok sladkého koláča so svojimi priateľmi. Pokojne si ho kúpte pre seba, zapnite dobrý seriál a odbaľte ho na gauči. Povedzte si, že sa máte radi. Koniec koncov, je úplne jedno, pre akú možnosť sa rozhodnete, podstatný je zámer – podeliť sa o lásku.

Panettone si už teraz môžete objednať online na našom webe, s možnosťou zaslania kdekoľvek v rámci Slovenska a Českej republiky. Priamo u nás na predajni bude dostupné od stredy, 7. februára do vypredania. Poponáhľajte sa, lebo nebude.